Arama Kriterleri

Tüm arama kriterlerinizi belirleyebilir en hızlı şekilde hayalinizdeki konuta ulaşabilir

Dolar DOLAR 32.11 TL 32.24 TL
Euro EURO 34.86 TL 35.00 TL
Sterlin STERLIN 40.86 TL 41.17 TL

Site İstatistikleri

Online: 1
Bugün Ziyaret: 9
Dün Ziyaret: 20
Toplam Ziyaret: 27032
Hizmetlerimiz

Pek çok katmandan içerik sağlıyoruz.

Emlak piyasasının izlenmesi ve karar alma süreçlerinde sizlere destek olmak için, pek çok açık ve ücretli platformlardan içerikleri derliyor, tek bir ekranda sizlerin kullanımına sunuyoruz. Demografik analizler, eğitim durumu analizleri, fiyat ve güven endeksleri gibi katmanları sizler için tek ekranda görselleştiriyoruz.Hazır ürünlerimizi incelemek ya da sizin için verilerinizi analiz edip görselleştirmemizi isterseniz bizimle iletişime geçin.

Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Değer, malın çeşitli özelliklerin sağladıkları katkıların  toplamı olarak ifade edilebilmektedir.

Emlak değer tahminlerine ilişkin ürünlerimiz, bu katkıların matematiksel modeller ile ifade edilmesi ve kontrolünü içeren ileri istatistiki ve konumsal analiz-modelleme süreçlerini içermektedir.

Uzman ekibimizce sürekli olarak takip edilmekte, değer tahmin algoritmalarımız ve yöntemlerimiz güncellenerek tahmin doğruluk seviyesi ve kapsamı sürekli olarak arttırılmaktadır.

Emlak değer tahminleri;

Yerel yönetimler başta olmak üzere kamu kurumları, Taşınmaz geliştiriciler, İnşaat sektörü,

Emlak aracıları, Finans kuruluşları, Emlak alanlar, satanlar, kiralayanlar başta olmak üzere, emlak sektörünün bütün taraflarınca ihtiyaç duyulan güvenilir piyasa verisine ulaşmak için faydalı olan bir proptech ürünüdür. Alanında yetkin akademik danışman ekibimizin desteği ve değerleme, finans, veri bilimi, coğrafi bilgi sistemleri konularında uzman disiplinler arası ekibimiz ile yürüttüğümüz emlak değer tahminleri konusundaki sorularınız için bizimle iletişime geçin.


Geri Dön